O nás

Patríme medzi stabilných dodávateľov automatizačných riešení pre technologické a výrobné procesy. Na trhu pôsobíme od r. 1992. 

Realizujeme komplexné dodávky: od inžinierskej etapy (konzultácie, vývoj, projektovanie), cez realizačnú etapu (dodávka, inštalácia, testovanie, nasadenie do plnej prevádzky, zaškolenie personálu), až po záručný a pozáručný servis a údržbu. 

Zodpovedne plníme zmluvné záväzky voči našim zákazníkom, dodávateľom, obchodným partnerom a zamestnancom. Rovnako sa budeme správať aj k vám.


Referencie

Realizujeme projekty pre zákazníkov pôsobiacich v týchto oblastiach: hutníctvo, energetika, automotive, doprava, strojárstvo, chemický, textilný, potravinársky priemysel a ekológia. 

Spokojnosť našich zákazníkov s dodanými riešeniami je pre nás motiváciou pre ďalší rozvoj a neustále zlepšovanie našich činností. Detailné referencie vám poskytneme na požiadanie.


Partneri

Sme dlhoročným partnerom spoločností SIEMENS, ROCKWELL AUTOMATION, WONDERWARE, MICROSOFT, AUTEM, HP, Datalogic, Honeywell.


Naše poslanie

Poslaním spoločnosti PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice je pomáhať zákazníkom zlepšovať ich konkurenčnú výhodu a zvyšovať ich výkonnosť a efektivitu. Realizované riešenia optimalizujú priemyselné procesy, toky materiálov, správu technických prostriedkov, riadenie spotreby a využívania energií až po riadenie zásob. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom služby na báze dlhodobého partnerstva.

Naše certifikáty

Vo svojej činnosti kladieme stály dôraz na kvalitu dodávaných služieb a riešení. Naša spoločnosť má zavedený integrovaný manažérsky systém, ktorý je pravidelne udržiavaný, vyhodnocovaný a certifikovaný spoločnosťou SGS Slovakia

Sme dlhoročným partnerom spoločností SIEMENS, ROCKWELL AUTOMATION, WONDERWARE, MICROSOFT, AUTEM.