O nás

Patríme medzi stabilných dodávateľov automatizačných riešení pre technologické a výrobné procesy. Na trhu pôsobíme od r. 1992. 

Realizujeme komplexné dodávky: od inžinierskej etapy (konzultácie, vývoj, projektovanie), cez realizačnú etapu (dodávka, inštalácia, testovanie, nasadenie do plnej prevádzky, zaškolenie personálu), až po záručný a pozáručný servis a údržbu. 

Zodpovedne plníme zmluvné záväzky voči našim zákazníkom, dodávateľom, obchodným partnerom a zamestnancom. Rovnako sa budeme správať aj k vám.


Referencie

Realizujeme projekty pre zákazníkov pôsobiacich v týchto oblastiach: hutníctvo, energetika, automotive, doprava, strojárstvo, chemický, textilný, potravinársky priemysel a ekológia. 

Spokojnosť našich zákazníkov s dodanými riešeniami je pre nás motiváciou pre ďalší rozvoj a neustále zlepšovanie našich činností. Detailné referencie vám poskytneme na požiadanie.


Partneri

Sme dlhoročným partnerom spoločností SIEMENS, ROCKWELL AUTOMATION, WONDERWARE, AUTEM - PLC Analyzer, MICROSOFT,  HP, Datalogic, Honeywell, Zebra.


Naše poslanie

Poslaním spoločnosti PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice je pomáhať zákazníkom zlepšovať ich konkurenčnú výhodu a zvyšovať ich výkonnosť a efektivitu. Realizované riešenia optimalizujú priemyselné procesy, toky materiálov, správu technických prostriedkov, riadenie spotreby a využívania energií až po riadenie zásob. Naším cieľom je poskytovať zákazníkom služby na báze dlhodobého partnerstva.

Naše certifikáty

Vo svojej činnosti kladieme stály dôraz na kvalitu dodávaných služieb a riešení. Naša spoločnosť má zavedený integrovaný manažérsky systém, ktorý je pravidelne udržiavaný, vyhodnocovaný a certifikovaný spoločnosťou SGS Slovakia

Sme dlhoročným partnerom spoločností SIEMENS, ROCKWELL AUTOMATION, WONDERWARE, AUTEM - PLC Analyzer.